Сенсорні мішечки


Розвиток мілкої моторики молодших школярів — одне з головних напрямків розвитку мовлення, письма. В #Маріупольськапочатковашкола36 використовуємо антистресові мішечки з різними наповнювач ми (рис, борошно, різні крупи). На допомогу приходять батьки. За це їм велике спасибі. Малеча дуже задоволена.

Відвідування театру


Сьогодні, разом з учнями 1_А класу #Маріупольськапочатковашкола36 відвідали виставу «Коза-дереза» Маріупольського драматичного театру. Це — наш перший вихід. Дуже хотіла, щоб ця вистава їм сподобалась. Тому що опера — це, або назавжди, або ніяк. Але, ми бажаємо ще відвідати цей чудовий заклад.

День профорієнтації


В учнів #Маріупольськапочатковашкола36 триває тиждень профорієнтації «Світ професій». Сьогодні до нас завітали представники ГУ ДСНС України Гаврон В. С., Аністратенко О. О. Як ви вважаєте, після цієї зустрічі, ким захотіли стати учні? Особливо у захваті були діти від пожежної автівки та гасіння пожежі. Дякуємо нашим гостям!

День профорієнтації


Продовжуємо в #Маріупольськапочатковашкола36 тиждень професій. Завжди діти з маленького віку мріють стати поліцейськими. Сьогодні нам про особливості роботи розказали представники патрульной поліції Маріуполя разом з нашим шкільним офіцером поліції. Особиста подяка заступнику начальника патрульной поліції Маріуполя Скрипнику Р. А.

День профорієнтації


В #Маріупольськапочатковашкола36 продовжуємо тиждень профорієнтації «Світ професій». Сьогодні у нас в гостях були представники небезпечної та дуже відповідальної професії — це працівники поліції, а саме, кінологічна та кріміналістична служби, курсанты ДЮІ. Особиста подяка начальнику Маріупольського районного управління ГУ НП в Донецькій області Бичіну С.О. за дуже емоційний та змістовний захід.

День профорієнтації


Учні 1-А класу #Маріупольськапочатковашкола36 сьогодні були дуже здивовані, коли до них на урок завітала старший слідчий слідчого управління Донецької області майор поліції Гаряга І. О. Знайомство з професією пройшло в ігровій формі, учні були у ролі слідчих та експертів-кріміналістів. Після цієї зустрічі у дітей формується довіра к людині в погонах. Дякуємо за це нашій гості!